دانلود پاورپوینت روابط متقابل شهر و روستا

دانلود پاورپوینت روابط متقابل شهر و روستا

تعداد صفحات: 43 اسلاید

حجم فایل: 2.988 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 79,000 ریال

تعداد نمایش: 12 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 26 آوریل 2021

به روز رسانی در: 26 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

79,000 ریال – خرید

پاورپوینت روابط متقابل شهر و روستا

دانلود پاورپوینت روابط متقابل شهر و روستا

 

آپدیت اردیبهشت ماه 1400

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی وپاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت روابط متقابل شهر و روستا توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت روابط متقابل شهر و روستا با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.آنچه در پاورپوینت ر روابط متقابل شهر و روستا خواهید دیدمفهوم شهر از ديدگاه جغرافيا

žاشغال آگاهانة فضايي از طبيعت براي زيست انسان، كه بر اساس  موقع جغرافيايي و مقر شكل گرفته ، و خود را با  تكنيك  وحمل و نقل زمان سازگار نموده است. همچنين فضايي پويا براي رفت و آمد حركت است.خانه هاي شهري اغلب فشرده و مرتفع ساخته مي شوند كه وجه تمايز آن با خانه هاي روستايي است. مرفولوژي شهر هم بيانگر نقشه و طرح شهر است.كه اغلب بصورت شعاعي، شطرنجي و آشفته ديده مي شود.شخصيت شهر از هستة شهر منشأ مي گيرد. و شكل يابي بناهاي تاريخي سرآغاز تشكيل و معرف شهر است. 

تعريف مفهوم روستا از ديدگاه جغرافيا

žروستا بطور عمده يك واحد همگن طبيعي،انساني(اجتماعي ،اقتصادي،فرهنگي و كالبدي) است. كه از يك مركز جمعيّت و محل كار و سكونت و حوزه و قلمرو معين ثبتي و يا عرفي مستقل تشكيل مي شود. كه در عرف به عنوان آبادي، دهكده، قريه، ده يا روستا شناخته مي شود. از ديدگاه  جغرافيا در تعريف روستا بايد به موقع جغرافيايي (نقش مكان و عوامل طبيعي)در شكل گيري روستا توجه كرد .

1– ديدگاه هاي منفي نسبت به مناسبات شهر و روستا

žدرديدگاه هاي منفي مناسبات بين شهر و روستا را يك سويه ارزيابي مي كنند و بر اين باورند كه بيشتر جريان هاي اقتصادي، مالي،انساني (مهاجرت) و…به نفع شهر و به ضرر روستا است. دراين ديدگاه شهرنشينان  روستا نشينان را به شهر وندان درجه 2 تنزل مقام مي دهند . 
ž

پوتر و الگوي فضاي استعماري

žپوتر از روابط شهر و روستا با الگوي فضاي استعماري ياد مي كند. وي مي گويد همانگونه كه ميان كشورها رابطة استعماري وجود دارد ويك كشور به مدد قدرت و تكنولوژي خود كشور ديگر را استعمار مي كند  همين رابطة استعماري نيز مابين شهرها و روستاها نيز وجود دارد . به باور ايشان اغلب زير ساخت ها در سطح ملّي براي حمايت و تقويت روابط استعماري بين شهر ها و روستاها رشدو توسعه مي يابد. نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی وپاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

با اطمینان خرید کنید …
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید