دانلود پاورپوینت زبان های برنامه نویسی شی گرا

دانلود پاورپوینت زبان های برنامه نویسی شی گرا

تعداد صفحات: 31 اسلاید

حجم فایل: 890 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 69 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 7 اکتبر 2020

به روز رسانی در: 7 اکتبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت زبان های برنامه نویسی شی گرا

پاورپوینت زبان های برنامه نویسی شی گرا

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت زبان های برنامه نویسی شی گرا توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت زبان های برنامه نویسی شی گرا با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


زبان های برنامه نویسی شی گرا

üObject Oriented programming چيست ؟

oشيي گرايي لغتي است كه امروزه در صنعت نرم افزار باب شده است. شركتهاي نرم افزاري با درك كامل از مزاياي فراوان Object Oriented سعي مي كنند آن را در برنامه هاي خود وارد نموده و نرم افزارهاي خود را با اين روش توليد نمايند. در واقع امروزه بيشتر برنامه ها با شي گرايي توسعه مي يابند. اما شي گرايي به چه معناست ؟

متد شيء گرايي

متد شي گرايي يك راه متفاوت مشاهده برنامه هاست.
با متد شي گرايي شما يك برنامه را به قطعات بسيار كوچك كه دراصطلاح آبجكت ( Object )  ناميده مي شوند تقسيم مي كنيد.
آبجكت ها در يك برنامه كامپيوتري شبيه بلوكها در يك ساختمان مي باشند. همانطور كه از كنار هم قرار گرفتن بلوكها و ارتباط آنها با يكديگر ، ساختمان شكل مي گيرد ، يك برنامه كامپيوتري كه با روش شي گرا ايجاد شده است نيز از آبجكت هايي كه كنار هم قرار گرفته و با يكديگر ارتباط دارند تشكيل مي شود.

مزاياي شيء گرايي

oبراي ساخت يك برنامه كامپيوتري مي بايست ابتدا آبجكت ها را بسازيم و سپس آنها را در كنار هم قرار دهيم. به محض اينكه تعدادي آبجكت اساسي را در دنياي كامپيوتر ساختيد مي توانيد به آساني آنها را كنار هم بگذاريد تا برنامه هاي جديد را ايجاد نماييد.
oيكي از امتيازات اساسي متد شي گرايي اين است كه مي توانيد يك بار اجزا را ساخته و بارها و بارها از آنها استفاده كنيد. مي توانيد از يك قطعه طرح يا كد شي گرايي كه در يك سيستم حسابداري ساخته ايد در سيستم هاي حسابداري كه در آينده خواهيد ساخت و حتي در ساير سيستم ها استفاده كنيد.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051
09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید