دانلود پاورپوینت ساخت برنامه چت توسط زبان برنامه نویسی دلفی

دانلود پاورپوینت ساخت برنامه چت توسط زبان برنامه نویسی دلفی

تعداد صفحات: 29 اسلاید

حجم فایل: 28 مگابایت

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 78 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 6 ژانویه 2020

به روز رسانی در: 6 ژانویه 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت ساخت برنامه چت توسط زبان برنامه نویسی دلفی

پاورپوینت ساخت برنامه چت توسط زبان برنامه نویسی دلفی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت ساخت برنامه چت توسط زبان برنامه نویسی دلفی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت ساخت برنامه چت توسط زبان برنامه نویسی دلفی و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

ساخت برنامه چت توسط زبان برنامه نویسی دلفی

تاریخچه دلفی

در قلب دلفی ،یک کامپایلر (همگردان) پاسکال است . دلفی 6 مرحله دیگری از تکامل همان کامپایلر پاسکالی است که شرکت بورلند از هنگامی که (17 سال پیش) Anders Hejlberg ، اولین کامپایلر توربو پاسکال را نوشت مشغول توسعه آن بوده است . طی سالها ، برنامه نویسان پاسکال از پایایی و موزون بودن و نیز سرعت کامپایل که توربو پاسکال ارائه می دهد ، لذت برده اند . دلفی 6 نیز از این صفات مستثنی نیست ، کامپایلر آن ترکیبی از یک دهه تجربه کامپایلر و پیشرفته ترین کامپایلر بهینه ساز 32 بیتی است . با وجود رشد قابل توجه قابلیت های کامپایلر در طی چندین سال ، سرعت کامپایل به طرز جالب توجهی تنها اندکی کم شده است . علاوه بر این ، پایداری کامپایلر دلفی می رود تا معیار و نمونه ای برای سایرین باشد .

حال وقت بررسی هر یک از نگارشهای قبلی دلفی می باشد که در اینجا قابلیت های هر نگارش را به طور مختصر مرور می کنیم .

در اولین روزهای DOS ، برنامه نویسان یک انتخاب بین BASIC (آهسته ولی بهره ور) و زبان اسمبلی (کارا ولی پیچیده) پیش رو داشتند . توربو پاسکال که سادگی یک زبان ساخت یافته و کارایی یک کامپایلر واقعی را ارائه می کرد ، این فاصله را پر نمود . برنامه نویسان ویندوز1/3 نیز با انتخاب مشابهی، یعنی انتخابی بین یک زبان قدرتمند و سخت (بد قلق) مانند C++ و یک زبان با کاربری آسان ولی محدود مانند ویژوال بیسیک روبرو بودند . دلفی 1 با ارائه یک رویکرد اساسا متفاوت به توسعه ویندوز پاسخ داد : تولید توسعه ویژوالی (بصری) ، برنامه های اجرایی همگردانی شده ، DLL ها ، پایگاههای داده ها که همگی با هم یک محیط ویژوالی بدون محدودیت را تشکیل می دهند . دلفی 1 اولین ابزار توسعه ویندوز بود که یک محیط توسعه ویژوالی (بصری) ، یک کامپایلر بهینه ساز کد اصلی و یک موتور دسترسی به پایگاه داده های مقیاس پذیر را تلفیق کرد . دلفی1 اصطلاح توسعه سریع برنامه کاربردی (RAD) را تعریف کرد .

راهنمای استفاده از برنامه

در اين برنامه از پروتوكل TCP/IP مخصوص اينترنت ويندوز استفاده شده است.اين برنامه قابليت چت در يك دستگاه يا دو دستگاه جداگانه را دارد(كه بصورت LAN يا Dial Up به هم مرتبط هستند)

بدين ترتيب كه ابتدا در برنامه ها را باز كرده (CHAT1,CHAT2) و بعد با دادن IP دستگاه مورد نظر به يكي از برنامه ها (اگر محلي باشد يعني در يك دستگاه)  با دادن كد 127.0.0.1 و اگر غير محلي(در دو دستگاه جداگانه) بايد نام يا IP آن دستگاه ديگر داده شود.به محض وارد كردن IP برنامه دستگاه متناظر را تشخيص داده و ارتباط چت برقرار مي شود.

طرح شماتيك كار بصورت ذيل است.

نكته بسيار مهم:

در حالت محلي( در يك كامپيوتر) بايد شماره IP عدد 127.0.0.1 يا نام كامپيوتر زده شود)

در حالت شبكه ( در دو كامپيوتر) بايد شماره IP دستگاه متناظر زده شود

 

.

پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

پاسخ دهید