دانلود پاورپوینت سيستم ژنيتال

دانلود پاورپوینت سيستم ژنيتال

تعداد صفحات: 30 اسلاید

حجم فایل: 15 MB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 76 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 30 دسامبر 2020

به روز رسانی در: 30 دسامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت سيستم ژنيتال

پاورپوینت سيستم ژنيتال

 

آپدیت دی ماه 1399

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت سيستم ژنيتال توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت سيستم ژنيتال با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.سيستم ژنيتال

دستگاه تناسلی

تمايز جنسی تحت تاثير ژن SRY كه بروی بازوی كوتاه كروموزوم Y قرار دارد، می باشد.
پروتئين SRY عامل تعيين كننده بيضه است كه تكامل مذكر تحت تاثير آن رخ می دهد.
در صورت فقدان آن تكامل مونث صورت می گيرد.

گنادها

با وجود تعيين جنسيت

بصورت ژنتيكی در زمان لقاح، گنادها تا قبل از هفته هفتم تكامل ، ويژگی مورفولوژيك مذكر يا مونث را ندارد.
در ابتدا گنادها بصورت يك جفت ستيغ طولی كه ستيغ تناسلی يا ستيغ گنادی ناميده می شود، پديدار می گردند. گنادها در اثر تزايد اپی تليوم و تراكم مزانشيم زير آن بوجود می آيند. 
تا هفته ششم سلولهای زايا در ستيغ تناسلی ظاهر نمی شوند. سلولهای زايای ابتدايی از اپی بلاست منشا می گيرند، در هفته سوم در ميان سلولهای اندودرمی در ديواره كيسه زرده در مجاورت آلانتوئيس قرار می گيرند.
در هفته چهارم اين سلولها با حركت آميبی شکل در طول مزانتر پشتی  پسين روده مهاجرت می کنند و در ابتدای هفته پنجم به گنادها می رسند و در هفته ششم به ستيغ تهاجم میکنند. سلولهای زايای ابتدايی دارای اثر القايی بر تکامل گنادها به تخمدان يا بيضه هستند.

 نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 
با اطمینان خرید کنید …
 
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید