دانلود پاورپوینت کشیدن و حمل و نقل چوب در جنگل

دانلود پاورپوینت کشیدن و حمل و نقل چوب در جنگل

تعداد صفحات: 28 اسلاید

حجم فایل: 1 MB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 104 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 28 اکتبر 2020

به روز رسانی در: 28 اکتبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت کشیدن و حمل و نقل چوب در جنگل

پاورپوینت کشیدن و حمل و نقل چوب در جنگل

 

آپدیت مهرماه 1399

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت کشیدن و حمل و نقل چوب در جنگل توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت کشیدن و حمل و نقل چوب در جنگل با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.کشیدن و حمل و نقل چوب در جنگل

تاجنگ جهانی دوم،بهره برداری از جنگلها در بیشتر کشورها غیر میکانیزه بود. به دلیل افزایش بازدهی وکارائی وافزایش هزینه های کارگری نسبت به کار ماشین مکانیزاسیون کارهای مختلف ازجمله بهره برداری سریع گسترش یافت. امادرسالهای اخیرچوبکشی باحیوانات درکشورهای بسیاری به علت محدودیتهای زیست محیطی افزایش یافته است.
  • ماشینهای بهره برداری درجنگلهای شمال

  • اسکیدروتراکتور
  • مهمترین ماشینهای مورداستفاده درجنگلهای شمال است. تاف و اسکیدروزتور ، مهمترین و رایجترین خودروهای موجودهستند.
اسکیدر
از ضرورت بهره برداری پیشرفته است.اسکیدرمیتواندتاشیب45درصدحداکثر50درصدعملیات بهره برداری راانجام دعد.اسکیدردونوع است.چرخ لاستیکی وچرخ زنجیری،لاستیکی اساس خروج فراورده هاراتشکیل میدهد.زنجیری فقط برای آماده کردن تنه برای کاربالاستیکی وگاهی خروج تنه های باقیمانده درمناطق سخت گذروخاص،آن هم بصورت موردی استفاده میشود.
نکته: اگرتنه درخت باکشنده های چوب همانند اسکیدرازجنگل خارج نشود،به ناچار درجنگل به الوارتبدیل میشود.درنتیجه،7درصدحجم تنه به صورت خاک اره وپوشال هدرمیرودو21درصدپشت لا(تخته)تولیدمیشودکه ارزش آن معادل هیزم است.

 نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 
با اطمینان خرید کنید …
 
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید